Logo firmy

Oferta

Konstrukcje dachowe

Wykonujemy dachy kompleksowo, zaczynając od konstrukcji dachowych, poprzez wykonanie pokrycia z dowolnego materiału, zależnego od projektu (blachodachówki, blachy trapezowe, gonty bitumiczne, dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, itp.), kontynuując pracę związane z dociepleniem w konstrukcji wełną mineralną. W domach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych najbardziej popularnym typem konstrukcji dachu są konstrukcje drewniane. Oferujemy wykonawstwo z najlepszej jakości materiałów, najczęściej jest to drewno sosnowe i świerkowe. Do drobnych elementów stosujemy twarde drewno, takie jak dąb i akacja. Wybór więźby dachowej zależy od wielu czynników, takich jak kształt, wielkość domu oraz przeznaczenie poddasza.

Najczęściej wybieranymi przez naszych klientów są projekty domów z dachem skośnym, który nadaje indywidualny charakter i wysoką estetykę budynkowi. Natomiast wykonywane przez nas dachy płaskie pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń mieszkalną oraz stanowić podstawę np. do tarasów. Wykonujemy również ulubiony motyw dekoracyjny, jakim jest wole oczko.

Każdemu klientowi jesteśmy w stanie przekazać wszystkie szczegółowe informacje dotyczące pracy naszej firmy oraz przedstawić poszczególne etapy budowy dachu. Dzięki temu będziecie mieli Państwo pełny obraz sytuacji podczas prac związanych z dachem.

Zawsze dobieramy konstrukcję odpowiadającą wymiarom dachu:

  • Konstrukcja jętkowa - stosowana jest przy większych domach, najczęściej z poddaszem użytkowym.
  • Więźba płatwiowo-kleszczowa - najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany rodzaj więźby.
  • Więźba krokwiowo-belkowa - polecana jest podczas budowy małych domów i domków letniskowych.

 

Pokrycia dachowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich pokryć dachowych z każdego tworzywa. Materiał pokryciowy decyduje o trwałości, niezawodności i wyglądzie dachu, ale również poziom hałasu na poddaszu czy temperaturze. Dlatego doradzamy przyszłym posiadaczom własnego domu już na etapie projektu, by nie tylko wnętrze cieszyło oko, ale również najbardziej widoczna część domu, czyli dach. Zawsze doradzamy naszym klientom, żeby zdecydowali się na materiał wytrzymały oraz odporny na działanie warunków atmosferycznych. Dom to inwestycja na wiele lat, dlatego staramy się wczuć w rolę naszych klientów i zadbać o bezpieczny dach nad głową.

Należy pamiętać, że niektóre typy dachu ograniczają wybór pokrycia, dlatego zapraszamy również na wstępne konsultacje dotyczące projektu domu, kiedy będziemy mogli opowiedzieć o różnych rodzajach materiałów dachowych oraz pomóc w najlepszym wyborze. Co więcej, producenci ciągle zaskakują oryginalnością kształtów i różnorodnością sposobów układania dachówek, a my zadbamy o to, by każdy dom był wyjątkowy.

Oferujemy następujące usługi:

  • krycie dachów blachodachówką
  • krycie dachów blachą trapezową
  • krycie dachów dachówką ceramiczną
  • krycie dachów gontami bitumicznymi
  • obróbki blacharskie
  • montaż systemów rynnowych
  • montaż okien dachowych
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję